SZKOLENIE: RODO – praktycznie wskazówki dla biznesu

Ochrona danych osobowych pracowników oraz klientów w firmie to aktualnie jeden z głównych problemów wewnątrz organizacji. Podczas krótkiego szkolenia zostaną przedstawione najistotniejsze zagadnienia związane z ochroną danych osobowych z punktu widzenia prowadzenia biznesu oraz praktyczne rozwiązania, które można wprowadzić w firmie od zaraz. Prawidłowe procedury ochrony danych osobowych gwarantują nie tylko pozytywny wynik kontroli Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych i uniknięcie wysokich kar, ale przede wszystkim kształtują najlepsze standardy w biznesie.

Prelegent:

Justyna Chomicz, adwokat specjalizujący się w ochronie danych z doświadczeniem we wdrożeniach oraz audytach w firmach produkcyjnych.

Wielokrotnie prowadziła konferencje i szkolenia z zakresu ochrony danych osobowych. Ma bogate doświadczenie w zakresie opiniowania i sporządzania umów oraz dokumentacji związanej z przetwarzaniem danych osobowych. Doradza ponadto klientom w procesach przetwarzania danych osobowych. Absolwentka kierunku Prawo na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu oraz Finanse i rachunkowość na Wydziale Zarządzania Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu. Od kilku lat jest członkiem Wielkopolskiej Izby Adwokackiej.

Szkolenie odbędzie się 14 listopada, godz. 12:00-12:45 na Scenie Głównej.

Organizator: Summ-it Sp. z o.o., MTP Sp. z o.o.

[ Wstecz ]