Targi konkretnych rozmów

Minioną edycję targów GLASS podsumować można słowami: Targi udanych spotkań biznesowych

Targi GLASS 2017 to największe w Polsce wydarzenie dedykowane branży szklarskiej, które wraz z odbywającymi się w tym samym czasie Targami Branży Kamieniarskiej STONE zgromadziły w dniach 21-25.11.2017 r. ponad 5000 uczestników z takich krajów, jak  Białoruś, Chiny, Chorwacja, Czechy, Finlandia, Hiszpania, Indie, Irlandia, Litwa, Niemcy, Norwegia, Rumunia, San Marino, Słowacja, Ukraina, Wielka Brytania, Włochy oraz Zjednoczone Emiraty Arabskie.

 

Targi udanych spotkań biznesowych

„Wystawienie się na Targach GLASS to była bardzo dobra decyzja dlatego, że przychodzą tu generalnie ludzie z branży. Rozmawiam z konkretnymi ludźmi o konkretnych sprawach. Sukces jest murowany.” – tak o minionej edycji wypowiadał się właściciel Szkłomal, Piotr Truszczyński.

Branża szklarska ma potencjał

Targi uchodzą za najlepszą okazję do prezentacji najnowszych maszyn w akcji i to jest ich główna cecha. Zobaczyć na żywo, sprawdzić, jak działają poszczególne sprzęty, zdecydować się na zakup – to wszystko to argumenty przekonujące każdego, kto chce z najnowszymi trendami na rynku być na bieżąco. „Branża szklarska jest branżą rozwojową z tego względu, że jest moda na szkło. Wzięliśmy udział w tej udanej imprezie. Mieliśmy dużo zainteresowanych osób, Klient może osobiście przyjść, dotknąć, a my możemy zaprezentować działanie każdej z maszyn.” – podsumowuje Alicja Król, Prezes Zarządu GLASS LAND Sp. z o.o. Bogusław Pawlikiewicz z EXPOGLASS tak docenia wartość targów „Liczyliśmy, że prezentacje będą cieszyć się zainteresowaniem, natomiast nie podejrzewaliśmy, że będzie ono tak duże. Sprzedane zostały dwie maszyny (…) i jest odzew z rynków arabskich i europejskich.” Firma VIA COLOR pojawiła się na targach, aby pokazać, że jest możliwe zrobić coś jeszcze lepiej, niż dotychczas funkcjonuje: „Branża szklarska coraz bardziej się rozwija w Polsce i coraz więcej ludzi chce mieć szklane rzeczy w swoich domach, firmach, czy w budynkach użyteczności publicznej. Potencjał branży jest bardzo duży, a my idealnie wstrzeliliśmy się w tę niszę” – podsumowuje Kacper Ragus z VIA COLOR.

Zaznaczyć swój ślad – kolejna edycja w 2018

„Targi GLASS są dla nas sposobem na dotarcie do nowych klientów. To są targi przekrojowe: są i maszyny, i producenci, i dostawcy różnych materiałów. Są to targi dość młode, które dynamicznie się rozwijają, wierzymy w rozwój tych targów i chcemy tu zaznaczyć swój ślad.” – deklaruje Krzysztof Bielecki z ITA. Już dziś warto więc zaznaczyć w kalendarzu spotkań datę 14-17.11.2018 r., by najlepszą stronę biznesu szklarskiego odkryć na nowo w Poznaniu.

GALERIA ZDJĘĆ >>

Wstecz

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania.
Napisz do nas.
contact