Aktualności
21.02.2019
Rekordowa frekwencja, wysoki poziom przysłanych prac, ciekawe pomysły i duży progres w zakresie wiedzy ekologicznej uczestników, tak w skrócie można podsumować II edycję konkursu ekologiczno-edukacyjnego EduPak Polska. Przedsięwzięcie od kilku lat towarzyszy targom Glass.

[ więcej ]


31.01.2019
Gimav - kluczowe stowarzyszenie skupiające włoskich producentów i dostawców maszyn, akcesoriów, sprzętu i komponentów do obróbki szkła odwiedzi Międzynarodowe Targi Poznańskie. Polska jest dla nich bardzo ważnym rynkiem. Stoisko Gimav będzie można odwiedzić podczas targów WinDoor-tech.

[ więcej ]


20.11.2018
W oczekiwaniu na kolejną edycję święta branży szklarskiej w 2019 r. zachęcamy do chwili wspomnień i obejrzenia krótkiej wideorelacji z zakończonych 17 listopada targów Glass i Stone.

[ więcej ]


17.11.2018
To były cztery intensywne dni. Dla wystawców targi Glass to przede wszystkim spotkania, inspirujące rozmowy i przekute w zysk - konkretne umowy biznesowe. Zwiedzający mogli na żywo zobaczyć pracę maszyn, zapoznać się z nowościami branżowymi i uczestniczyć w wyjątkowych pokazach zdobienia szkła.

[ więcej ]


17.11.2018
Wszystko co dobre szybko się kończy. Nim się nie obejrzeliśmy nadszedł ostatni, czwarty dzień targów Glass. Weekend to okazja dla tych, którzy w natłoku obowiązków służbowych nie mogli odwiedzić wystawców w ciągu minionych kilku dni. Sobotnią wyprawę na MTP warto połączyć z rodzinnym spotkaniem na Międzynarodowej Wystawie Psów Rasowych. W programie roi się od atrakcji.

[ więcej ]


16.11.2018
Glass w toku. Wystawcy dopinają grafiki kolejnych spotkań. Na stoiskach tłoczno a w strefie pokazów można poznać widowiskowe techniki zdobienia szkła. Co dzisiaj w programie?

[ więcej ]


15.11.2018
Usytuowana wśród drzew, w Alei Lipowej MTP przyciąga wzrok kolorami. To wystawa prac przedszkolaków, uczniów szkół podstawowych i ponadpodstawowych z całej Wielkopolski w ramach II edycji konkursu ekologiczno-edukacyjnego EduPak Polska. Niemalże 200 rysunków, plakatów, prac przestrzennych i filmów pokazuje, jak można zachęcać do segregacji i recyklingu szkła oraz w jaki sposób można dać opakowaniom szklanym „drugie życie” zgodnie z zasadami zero waste.

[ więcej ]


15.11.2018
Korzystaj z ekologicznego carsharingu! Wjeżdżaj na teren Targów bez dodatkowej przepustki. Każda osoba posiadająca opłacony bilet wstępu na teren targów, może dzięki usłudze operatora ekologicznego carsharingu Easyshare, wjechać na Glass bez dodatkowych opłat.

[ więcej ]