Aktualności
11.12.2019
Bogata ekspozycja maszyn, wyjątkowe pokazy, praktyczne warsztaty - tak zapamiętamy targi Glass 2019. Prezentujemy filmowe podsumowanie minionej edycji.

[ więcej ]


06.12.2019
Targi Glass to miejsce chętnie odwiedzane nie tylko przez media branżowe, ale też ogólnopolskie i lokalne. Zapraszamy do wideorelacji TV Wielkopolska!

[ więcej ]


02.12.2019
Grupa MTP, największy w Polsce organizator targów, konferencji i kongresów, intensyfikuje walkę z naruszaniem praw własności intelektualnej podczas organizowanych przez siebie wydarzeń. Wraz z jedną z największych polskich kancelarii prawnych – SMM Legal, wdrażają innowacyjny projekt zapewniający wystawcom szybkie rozwiązywanie sporów dotyczących własności intelektualnej – IP Friendly

[ więcej ]


23.11.2019
Przez cztery dni szkło było głównym bohaterem spotkania branży. Jedyne w Polsce targi szklanego biznesu dobiegły końca. Dziękujemy za tak udaną edycję!

[ więcej ]


23.11.2019
Zapytaliśmy wystawców Glass nie tylko o ideę ich obecności na targach, ale także o trendy w branży szklarskiej. Co powiedzieli?

[ więcej ]


22.11.2019
Na targach Glass tłoczno. Nie brakuje kolejnych atrakcji. Trwają pokazy i warsztaty. Można też na żywo oglądać maszyny przeznaczone dla wielkogabarytowego szkła. Na Glass zapraszamy jeszcze do soboty.

[ więcej ]


21.11.2019
W Poznaniu trwają jedyne targi dedykowane branży szklarskiej. Glass odbywają się w tym samym czasie co targi branży kamieniarskiej Stone. Na rozmach ekspozycji wpłynęło ponad 300 wystawców. Aż 60 proc. z nich to firmy zagraniczne. Doceniają to zwiedzający profesjonaliści, których frekwencja już w pierwszych dwóch dniach znacznie przekroczyła statystyki ubiegłorocznej edycji.

[ więcej ]


21.11.2019
Biznes to relacje, dlatego - kiedy zamykają się pawilony wystawiennicze - a ostatni zwiedzający opuszcza teren Międzynarodowych Targów Poznańskich - zapraszamy do rozmów w mniej formalnej atmosferze. Dzisiejszy wieczór branżowy targów GLASS odbędzie się w wyjątkowym miejscu.

[ więcej ]