Aktualności
10.06.2019
Aż 12 % zniżki Polskie Linie Lotnicze LOT SA oferują uczestnikom targów Glass. Jak skorzystać z promocji? Zdradzamy szczegóły.

[ więcej ]


21.05.2019
Tylko do 30 czerwca obowiązują niższe ceny za powierzchnię ekspozycyjną Targów Glass 2019. Dla wystawców to także szansa na wybór najlepszej lokalizacji.

[ więcej ]


22.03.2019
Po raz kolejny targi Glass zaangażowały się w ideę konkursu Edupak Polska a przesłane właśnie podziękowania od organizatorów zawsze niezmiennie cieszą. - Jesteśmy dumni, że mogliśmy wesprzeć ten projekt swoją „cegiełką”, pokazać go zwiedzającym na Międzynarodowych Targach Poznańskich a także uczestniczyć w wyborze najbardziej kreatywnych prac - mówi Hanna Zdrojewska, z-ca dyrektora targów Glass, członek jury konkursu.

[ więcej ]


21.02.2019
Rekordowa frekwencja, wysoki poziom przysłanych prac, ciekawe pomysły i duży progres w zakresie wiedzy ekologicznej uczestników, tak w skrócie można podsumować II edycję konkursu ekologiczno-edukacyjnego EduPak Polska. Przedsięwzięcie od kilku lat towarzyszy targom Glass.

[ więcej ]


31.01.2019
Gimav - kluczowe stowarzyszenie skupiające włoskich producentów i dostawców maszyn, akcesoriów, sprzętu i komponentów do obróbki szkła odwiedzi Międzynarodowe Targi Poznańskie. Polska jest dla nich bardzo ważnym rynkiem. Stoisko Gimav będzie można odwiedzić podczas targów WinDoor-tech.

[ więcej ]


20.11.2018
W oczekiwaniu na kolejną edycję święta branży szklarskiej w 2019 r. zachęcamy do chwili wspomnień i obejrzenia krótkiej wideorelacji z zakończonych 17 listopada targów Glass i Stone.

[ więcej ]


17.11.2018
To były cztery intensywne dni. Dla wystawców targi Glass to przede wszystkim spotkania, inspirujące rozmowy i przekute w zysk - konkretne umowy biznesowe. Zwiedzający mogli na żywo zobaczyć pracę maszyn, zapoznać się z nowościami branżowymi i uczestniczyć w wyjątkowych pokazach zdobienia szkła.

[ więcej ]


17.11.2018
Wszystko co dobre szybko się kończy. Nim się nie obejrzeliśmy nadszedł ostatni, czwarty dzień targów Glass. Weekend to okazja dla tych, którzy w natłoku obowiązków służbowych nie mogli odwiedzić wystawców w ciągu minionych kilku dni. Sobotnią wyprawę na MTP warto połączyć z rodzinnym spotkaniem na Międzynarodowej Wystawie Psów Rasowych. W programie roi się od atrakcji.

[ więcej ]